Nové designové reproduktory do domácnosti

Značka Niceboy, která se specializuje zejména na outdoorové kamery, přenosné reproduktory a Bluetooth sluchátka, nyní přichází s novinkou do domácnosti. Jedná se o domácí reproduktory RAZE home a Niceboy BOOGIE ve dvou designových provedeních Steel a Classic. Jejich hlavními přednostmi jsou kompaktní rozměry, výkonný zvuk a připojení přes Bluetooth i klasický audio kabel.

Niceboy RAZE home

Domácí reproduktor RAZE home je navržen v decentním minimalistickém designu. Vyrábí se v matném provedení a zepředu ho zdobí odolná černá tkanina. Vzadu je umístěn jednoduchý kovový stojánek, který je možné od reproduktoru oddělit. Má v sobě vestavěnou baterii, takže kromě umístění v interiéru ho můžete vzít bez problému i ven. Přehrávat hudbu můžete přes Bluetooth 4.2, ale využít můžete i MicroSD karty, nebo se „po staru“, připojit přes audio kabel (line-in).

Disponuje výkonem 20 W, díky kterému ozvučí celou domácnost, nebo třeba venkovní posezení na zahradě s přáteli. Při maximální hlasitosti vydrží až 10 hodin. Při podkresovém poslechu, například při práci, vydrží reproduktor bez nabíjení dokonce až několik dní. Běžná doba nabíjení je 5 hodin. V neposlední řadě má i vestavěný mikrofon pro hands-free vyřizování telefonních hovorů.

Niceboy RAZE home koupíte u všech velkých prodejců za 1.999 Kč

Niceboy BOOGIE Classic a Steel

Domácí reproduktor BOOGIE disponuje především silným zvukem a vysokým výkonem, který zajišťují dvě sady reproduktorů s průměrem 45mm a 15mm a celkovou silou 50W. Je vyráběn v designu retro rockové hudební aparatury. Varianta Classic je vpředu osazena černo-stříbrným úpletem, který spolu s matným kovem na ovládacím panelu doplňuje celkovou vizáž reproduktoru. Varianta Steel má pak vpředu stěnu z obráběného hliníku, v níž jsou usazeny odhalené reproduktory.

Nenechte se však zmást vzhledem, Niceboy BOOGIE v sobě ukrývá moderní technologie, hudbu si přes něj pustíte přímo z telefonu, pomocí Bluetooth připojení, z USB disku, či přes běžný audio kabel. Zajímavou výhodou je možnost si pomocí otočných knoflíků (potenciometrů) nastavit úroveň výšek a basů, díky čemuž si zvuk můžete vyladit přímo na míru vašim uším.

Na horním ovládacím panelu se kromě otočných ovladačů hlasitosti a ekvalizéru, nachází také tlačítka pro bezdrátové spárování, start/stop či posouvání skladeb. Reproduktor je navíc vybaven praktickým úsporným režimem, po jehož sepnutí se reproduktor po 9 minutách neaktivity automaticky vypne.

Niceboy BOOGIE Classic pořídíte u všech velkých prodejců za 3.990 Kč a Niceboy BOOGIE Steel za 4.290 Kč.

Více informací naleznete na www.niceboy.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Prázdniny jsou pryč, nejvyšší čas běhat

 

One thought on “Nové designové reproduktory do domácnosti

  1. Pingback: Dejte si na podzim do těla a rovnou při tom sledujte spálené kalorie - NádhernýByt.cz

Napsat komentář