Prázdniny jsou pryč, nejvyšší čas běhat

Podzim je ideální pro běhání. A jestli jste příznivci moderních technologií, máme pro vás tip. Zkuste chytrý náramek. Například společnost Niceboy aktuálně představila  fitness náramek X-Fitpolo, díky kterému získáte data k podpoře zdravého životního stylu. Dále například upozorňuje i na aktivity mobilního telefonu jako je příchozí hovor, SMS, či zprávy z nejrůznějších mobilních aplikací. Na jedno nabití pak vydrží až 8 dní.

 Funkce X-Fitpolo

Náramek v sobě skrývá krokoměr, přímé měření srdečního tepu ze zápěstí a počítání spálených kalorií. Funkce „monitoring spánku“ sleduje čas strávený v hlubokém a lehkém spánku a vyhodnocuje tím kvalitu této činnosti. K citlivému probuzení slouží budík v podobě vibrací. Náramek X-Fitpolo lze též jednoduše propojit s mobilním telefonem. Upozorní vás na příchozí hovory, SMS nebo na zprávy z aplikací jako WhatsApp, Facebook, Skype a dalších.

Vybavení

Náramek nízké hmotnosti s elegantním designem je vybaven vodotěsným krytím o certifikaci IP67. Veškeré údaje jsou k přečtení na OLED displeji o velikosti 0,66“. V základní výbavě také naleznete nabíjecí USB kabel a návod k obsluze. K dostání je ve třech barevných provedeních.

Mobilní aplikace

K fitness náramku lze využít i mobilní aplikaci v českém jazyce určenou pro iOS a Android, která poskytuje a uchovává přehledná statistická data o jednotlivých aktivitách.

Niceboy X-Fitpolo lze koupit za příjemných 999 Kč u všech velkých prodejců.

Více info na niceboy.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Akční kamery na dovolenou

One thought on “Prázdniny jsou pryč, nejvyšší čas běhat

  1. Pingback: Nové designové reproduktory do domácnosti - NádhernýByt.cz

Napsat komentář