Akční kamery na dovolenou

Je čas opustit své příbytky a vyrazit na dovolenou. Máte rádi adrenalin a zachycujete své kousky na akční kameru, nebo si jen chcete pořídit video z dovolené? Máme pro vás tip na hned dvě šikovné akční kamerky.

Kamery na cesty

Producent akčních kamer, bluetooth sluchátek a reproduktorů značka Niceboy představila hned 2 nové přírůstky najednou. Jedná se o akční kamery v oblasti 4K / 2K natáčení. Hlavními přednostmi kamery VEGA 6 je reálné 4K natáčení s pokročilou stabilizací. VEGA 6 star pak nabízí nativní 2K se stabilizací.

VEGA 6

Tuto kamera nabízí nativní 4K natáčení a výkonnou funkci fotoaparátu, kterou můžete pořizovat snímky v celé řadě rozlišení v čele se zmiňovaným reálným 4K při 30 fps. Nabízí i možnost využití širokoúhlého objektivu 170°, díky němuž jsou záběry pořizovány s efektem “rybího oka”. Niceboy VEGA 6 je dále vybavena pokročilou šestiosou elektronickou stabilizací obrazu EIS, která eliminuje otřesy způsobené pohybem kamery. Stabilizaci nabízí i v nejvyšším rozlišení – tedy ve 4K. Za zmínku rovněž stojí, že kamera podporuje microSD karty s kapacitou až 64 GB a pyšní se technologií (kodek H.265), která zajišťuje mnohem nižší nároky snímků na místo na paměťové kartě.

VEGA 6 star

Kromě interpolového 4K natáčení je hlavní předností této kamerky především natáčení v nativním 2K rozlišení. Přičemž zachycení plynulosti pohybu je v rozlišení Full HD s až 60 snímky za vteřinu. Niceboy VEGA 6 star je dále vybavena pokročilou optickou stabilizací s pomocí gyroskopu. Kamera plní i funkci účinného fotoaparátu, pořídíte s ní fotografie v maximální kvalitě až 16 Mpx.

Obě dvě kamery pak shodně dále nabízí například zpomalené záběry s funkcí Slow Motion, mód autokamery nebo podvodní režim. Díky zabudovanému Wi-Fi modulu je možné jejich ovládání pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo prostřednictvím dálkového ovladače. Součástí základního balení je, kromě již zmiňovaného dálkového ovladače, množství dalšího příslušenství. Mezi ně patří například vodotěsný obal (až do třiceti metrů), úchyt na řídítka, nalepovací úchyty (například na helmu) či náhradní dvířka s průduchy (pro lepší nahrávaný zvuk). V základním balení také naleznete vícejazyčný návod včetně toho českého.

Niceboy VEGA 6 pořídíte u všech velkých prodejců za 4 490 Kč a VEGA 6 star za 3 490 Kč včetně DPH.

Více informací naleznete na www.niceboy.cz

One thought on “Akční kamery na dovolenou

  1. Pingback: Prázdniny jsou pryč, nejvyšší čas běhat - NádhernýByt.cz

Napsat komentář