Veletrhy bydlení, designu i zahrad v Praze v Letňanech

V Praze ve dnech 11. až 14. dubna proběhnou veletrhy FOR INTERIOR, DESIGN SHAKER a FOR GARDEN. Všechny tři veletrhy se uskuteční na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Vystavovatelé z Česka i zahraničí představí nejen široký výběr nábytku a bytových doplňků, ale i nejnovější trendy zahradní architektury. Nebudou chybět bezplatné konzultace s odborníky.

Veletrh nábytku a bytových doplňků

Jubilejní, již 20. veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR přinese široké portfolio stylů sedaček, postelí, nábytku do obývacích a dětských pokojů. Ale i ložnic a kuchyní. Představí se i osvětlení, podlahy, akustické panely a mnoho dalších.

Nové kolekce sedaček uvede například firma Bytcentrum. Ale i tradiční výrobce sedacích souprav, křesel, židlí, konferenčních stolků a sedacího nábytku pro pečovatelství a zdravotnictví JECH CZ. Ve spánkové sekci veletrhu bude k dispozici velký výběr postelí. Samozřejmě i matrací všech typů a materiálů, a to od společností Postelia, Naturbeds, Quantum a dalších. Inspiraci pro dětský nábytek najdou návštěvníci u Domestavu, industriální nábytek nabídne firma Vybav si dům.

Více na www.forinterior.cz.

To nejlepší z interiérového designu

Veletrh interiérového designu DESIGN SHAKER předvede kombinaci oborových novinek od věhlasných designérů a společností i nových mladých firem a tvůrců. Návštěvníci budou moci obdivovat i produkty, které získaly prestižní ocenění. Mezi nimi to bude například osvětlení a reproduktor Zuma Lumisonic, který získal ocenění Red Dot. K vidění budou také stůl a lavice SABI a židle Tammi. Jedná se o celomasivní nábytek od Jelínka pyšnící se několika cenami. A to například uznáním v mezinárodní soutěži European Product Design Award.

Jaké materiály použít do interiéru, aby byl funkční i zajímavý, to ukáže speciální expozice MATERIÁL MARKET. Podobně jako na únorovém veletrhu FOR WOOD i tato expozice umožní setkání s dodavateli, kteří poradí s aplikací a zpracováním přímo na místě. Tradičně bude součástí jarního souběhu i vyhlášení ocenění NÁBYTEK ROKU 2024.

Více na www.designshaker.cz.

Vše pro dokonalou zahradu

Veletrh FOR GARDEN představí obory jako zahradní stavba a architektura, zeleň, nábytek i údržbová technika. Jeho letošní, již 17. ročník, bude plný výrobků a novinek tradičních českých i zahraničních firem. Návštěvníci se mohou těšit na velký výběr teras, pergol i zimních zahrad. Ale i stavebních materiálů, nářadí a zahradní techniky. Představí se i firmy nabízející bazény, sauny či jímky na zadržování dešťové vody. Celý čtyřdenní program bude probíhat za vedení a moderace předního českého floristy Pavla Hrušky.

Více na www.for-garden.cz.

 

Napsat komentář