Únorové veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD

Veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD se uskuteční v jednom termínu a představí množství produktů, novinek a odborníků z odvětví energeticky úsporného bydlení. Proběhnou ve dnech 15. až 17. února v PVA EXPO PRAHA. Návštěvníci například zjistí, kdy se vyplatí fotovoltaika. Ale i jak stavět či rekonstruovat úsporný dům. Nebo co dokáží zelené střechy i kvalitní okna nebo jaké trendy přinášejí dřevostavby.

Energeticky úsporné bydlení na prvním místě

V Letňanech budou zastoupena všechna odvětví související s energeticky úsporným bydlením. Ať už se jedná o stavbu či rekonstrukci. Nebudou chybět fotovoltaické systémy, technologie větrání i klimatických modulů. Dále dřevostavby, rekuperační jednotky, tepelná čerpadla. Ale i aktuální moderní stavební materiály, okna a stínění a mnoho dalšího.

„Kromě nejnovějších technologií nabídnou veletrhy i setkání s profesionály a bezplatné konzultace přímo na místě v Poradenském centru,“ řekla ředitelka Kateřina Maštalířová.

Poutavé expozice v Letňanech postaví nejvýznamnější tuzemské i zahraniční firmy. Nebudou mezi nimi chybět například Internorm, Heluz, Atrea, Elektrodesign, AL Pergoly, Ciur, Novatop, Nema, RD Rýmařov, Dřevostavby Biskup a mnoho dalších.

Zelené střechy i dotace

Už první den veletrhů čtvrtek 15. února nabídne řadu zajímavých přednášek. Například v 11:00 od Asociace dodavatelů montovaných domů, která poradí, jak se zorientovat na trhu dřevostaveb. Od 12:30 bude možné zúčastnit se přednášky Úsporný dům jako cesta k nezávislosti od Centra pasivního domu. Dotace a energetická opatření pro rodinné domy 2024, to bude téma, o němž budou hovořit profesionálové ze společnosti G SERVIS CZ od 14:30.

Také pátek 16. února přinese hned několik zajímavých přednášek a workshopů s odborníky z oblasti nízkoenergetických staveb. Například o současném trendu – zelených střechách – přednesou odborníci ze Svazu zakládání a údržby zeleně od 12:00. Kdo hledá inspiraci pro realizaci a provoz rodinného domu, přijde si na své během prezentace případové studie referenčního rodinného domu od Jiřího Bednarského ze Saint-Gobain Construction Products CZ od 10:30.

Také poslední den veletrhů sobota 17. února přinese mnoho zajímavých setkání, třeba s odborníky ze Státního fondu životního prostředí ČR, kteří ve 14:15 poradí, jak na úsporné bydlení. Komplexní renovace rodinného domu bude tématem přednášky firmy ASTING CZ PASIVNÍ DOMY od 10:20. Principy a výhody systému předsazené montáže oken a dveří Triotherm+ budou prezentovat profesionálové ze společnosti Meesenburg od 11:10.

Podrobný program veletržního souběhu FOR PASIV a FOR WOOD najdete ZDE.

Více na www.forpasiv.cz a www.for-wood.cz.

ČTĚTE TAKÉ:

Dejte sbohem drahým energiím

One thought on “Únorové veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD

  1. Pingback: Veletrhy bydlení, designu i zahrad v Praze v Letňanech - NádhernýByt.cz

Napsat komentář