Praktičtí pomocníci do každé domácnosti

Společnost Niceboy představila hned 3 nové pomocníky, kteří se neztratí v žádné soudobé domácnosti. Šikovný sonický kartáček Sonic PRO UV, multifunkční tyčový vysavač – Hurricane H7 a robotický vysavač Charles i6.

Sonic PRO UV – Zdravý úsměv s inovativní sonickou technologií

Tento sonický kartáček v sobě skrývá 3 módy – citlivý režim pro ultrajemné čištění, standardní režim pro každodenní údržbu a bělící režim pro zářivější úsměv. I přes vysokou frekvenci vibrací 85 000 kmitů za minutu je výdrž kartáčku na jedno nabití až 55 dní. Snadné dobití zajistí magnetická dokovací stanice, která je součástí balení. Zároveň balení obsahuje i cestovní pouzdro s integrovanou UV-C sterilizační funkcí. Technologie ultrafialového záření UV-C hubí bakterie s účinností 99,9 %.

Již v základním balení je kartáček vybaven sadou tří náhradních hlavic ve třech různých tvrdostech – soft, medium a hard. Díky šetrné sonické technologii lze použít kartáček i na čištění rovnátek, můstků či korunek.

Sonický kartáček Sonic PRO UV pořídíte za 1499 Kč.

Více informací o kartáčku zde: www.niceboy.cz

Hurricane H7 – Tyčový i ruční vysavač v jednom těle

Design 2v1 dělá z vysavače Hurricane H7 univerzální nástroj pro kompletní úklid domácnosti. Tyčový vysavač je určen pro čištění větších ploch, zatímco ruční vysavač s vyměnitelnými nástavci je ideální pro špatně dostupná místa včetně nábytku a interiéru auta.

Baterie poskytuje energii pro 40 minut vysávání a prachová nádoba o objemu 600 ml vystačí i pro úklid větších prostor. K pohodlnému používání pomůže motor se sníženou hlučností do 78 dB, led diody na hlavici a nízká hmotnost vysavače 2,2 kg pro tyčový vysavač (1,3 kg v módu ručního vysavače). Vysavač je možné použít na všechny typy podlah.

Díky inovativní technologii Cyclone PRO si vysavač udržuje konzistentní sací sílu bez ohledu na míru zaplnění prachové nádoby. Zároveň díky filtračnímu systému MAX Clean s HEPA filtrem nejvyšší třídy H13 odstraní Hurricane H7 i nejjemnější nečistoty a alergeny.

Nástavce:

  • Prodlužovací nástavec s kloubem
  • Štěrbinová hubice pro úzké mezery
  • Hlavice 2v1
  • Kartáč na podlahy/koberce
  • Flexibilní hubice pro obtížné oblasti
  • Hlavice na sedačky a textilie

Tyčový vysavač Hurricane H7 pořídíte za 3999 Kč.

Více informací o vysavači zde: www.niceboy.cz

Charles i6 – Vysává, vytře a zbaví vás zvířecích chlupů

Výkonný robotický vysavač Niceboy Charles i6 v černé nebo bílé barvě zvládá vysávat, vytírat a efektivně si poradí i se zvířecími chlupy. S výkonem 2500 Pa a nízkou hlučností 65 dB dokáže vysávat na jedno nabití až 120 minut. Obsahuje systém NaviGATE, který zajistí efektivní vysátí v co nejkratším čase a díky technologii Red SENSE se vyhýbá překážkám. Při vybití se sám vrátí do dobíjecí stanice, dobije se a pokračuje tam, kde s úklidem přestal.

Díky filtračnímu systému MAX Clean je robotický vysavač Charles I6 ideální pro domácnosti se zvířaty nebo alergiky. Integrovaný filtr HEPA H13  si poradí s mikroskopickými částicemi, včetně alergenů, prachů a bakterií. Vysavač obsahuje i speciální centrální kartáč Animal Brush, který vám pomůže s odstraněním zvířecích nečistot. Tomu je uzpůsobena i nádobka na prach, která má objem celých 650 ml. Nádobka na vodu má velikost 220 ml a technologie AquaDIRECT zajistí kontrolu nad vlhkostí mopu, takže podlahy budou vždy čisté, ale nikdy přemokřené.

Robotický vysavač Charles i6 pořídíte za 5999 Kč.

Více informací o vysavači zde: www.niceboy.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Elegantní fén s funkcí ionizace

Napsat komentář