Dejte si na podzim do těla a rovnou při tom sledujte spálené kalorie

Podzim je ideální na to pořádně si před zimou zasportovat. Značka Niceboy aktuálně představila šikovnou pomůcku ke sportu či běhání. Jedná se o nový chytrý náramek, který je vybaven inovativním sledováním tepu a krevního tlaku. Náramek je plně vodotěsný a nabízí funkce jako monitoring denní aktivity, monitoring spánku, přehled aktuálního počasí, upozornění na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací či vyhledání telefonu.

Přehled všech základních životních funkcí

Fitness náramek je určen ke sledování denní aktivity i sportovních výkonů. Je vybaven inovativním sledováním tepu a krevního tlaku a v kombinaci s krokoměrem, měřením kalorií a ušlou vzdáleností nabízí přehled všech základních životních funkcí. Zaznamenávaná data pak můžete sledovat na barevném displeji o velikosti 0,96 palce. Náramek je plně vodotěsný a prachuvzdorný (IP67). K přenosu dat využívá technologie Bluetooth v poslední verzi 5.0. Samozřejmostí jsou upozornění z telefonu, budík (s vibracemi) a potěší i informace o aktuálním počasí či funkce na vyhledání telefonu. Na jedno nabití vydrží až 7 dnů běžného provozu.

Monitoring sportovních aktivit

Náramek umožňuje výběr z několika sportovních režimů. Niceboy X-fit ACTIVE tedy zaznamená nejen aktivitu jako takovou, ale také její konkrétní typ, aby se například spálené kalorie počítaly přesně dle konkrétního sportu. Náramek také provádí přímé měření tepu, díky kterému můžete monitorovat srdeční frekvenci v reálném čase a uzpůsobit tomu svůj trénink.

Aplikace pro detailní analýzu

Nezbytným doplňkem náramku X-fit ACTIVE je přehledná aplikace lokalizovaná do českého jazyka. V aplikaci si můžete prohlédnout vaší denní aktivitu (kalorie, kroky, vzdálenost, srdeční aktivitu či data z monitoringu spánku), ale také se do ní ukládají všechny vaše uskutečněné sportovní aktivity. Ke každé sportovní aktivitě pak aplikace nabízí její detailní analýzu. Když náramek spárujete s mobilním telefonem se zapnutou GPS, budete mít navíc k dispozici přesná data trasy (kterou pomocí Google Maps zobrazujete přímo v aplikaci), rozbor vašeho tempa po jednotlivých kilometrech, graf srdeční aktivity (včetně tepových zón), převýšení a celou řadu dalších ukazatelů.

ČTĚTE TAKÉ:

Nové designové reproduktory do domácnosti

2 thoughts on “Dejte si na podzim do těla a rovnou při tom sledujte spálené kalorie

  1. Pingback: Přenosný reproduktor na doma i na zahradu - NádhernýByt.cz

  2. Pingback: Podzimní běhání je balzám na duši i uši - NádhernýByt.cz

Napsat komentář