Luxusní vinohradská Rezidence Helenika

Vnohradská vila Rezidence Helenika, původně od architekta Maxe Spielmanna, nedávno dokončila hrubou stavbu a výstavba pokračuje dál podle plánu. Byty v Rezidenci Helenika patří mezi zajímavé příležitosti ke koupi bydlení v konceptu stylové vily.

Projekt Rezidence Helenika nabízí celkem 13 luxusních bytů (2+kk až 4+kk) s výhledy na Pražský hrad. Samostatně stojící vila je situována ve vlastní zahradě.

Citlivá rekonstrukce v Praze na Vinohradech

– Helénská ulice patří mezi dobré adresy v Praze

citlivá rekonstrukce nabízí mimořádnou atmosféru

– moderní technologie zajišťují komfort i moderní nároky bydlení

Soukromá zahrada 

Rezidenci Helenika charakterizuje také nejvyšší kvalita použitých materiálů, zajímavé dispoziční řešení, design a bezpečnost. Ke každému bytu je možnost parkovacího stání a sklepa. V přízemí jsou dva byty se soukromou zahradou a většina bytů má balkon nebo terasu, což umocňuje ojedinělou atmosféru královských Vinohrad.

„Rezidence Helenika je naše srdcová záležitost. Se zájmem sledujeme rekonstrukci vily, která povstává z popela. Náš obdiv patří především developerovi Aston Group a.s., neboť zachraňovat unikátní stavbu v památkové zóně není vůbec jednoduché. Noví majitelé bytů si mohou být jistí, že takto v Praze bydlí skutečně málokdo,“ říká Miroslav Šibal z LEXXUS NORTON.

ČTĚTE TAKÉ:

Žižkovské pavlače kombinují rekonstrukci historických budov s novostavbou

One thought on “Luxusní vinohradská Rezidence Helenika

  1. Pingback: Citlivá rekonstrukce - Rezidence Norská je v Praze - NádhernýByt.cz

Napsat komentář