Podzimní běhání balzámem na duši i uši

V dnešní době COVIDu si s kamarádem na squash nebo do posilovny nedojdete. Běhání tak může být prima aktivitou, která vám protáhne končetiny a osvěží celé tělo. Posloucháte-li rádi při běhu hudbu máme pro vás tip na elegantní bezdrátová sluchátka Niceboy.

Malá sluchátka nabitá moderními technologiemi

Se sluchátky HIVE Pins máte díky Bluetooth 5.0 zaručený kvalitní přenos zvuku. Přímo na sluchátkách pak najdete ovládání hudby, na stejném místě můžete i pouhým dotykem přijímat telefonní hovory. Krytí IPX4 sluchátkům zaručuje bezpečné používání v dešti a díky třem velikostem nástavců padnou do každého ucha.

Skvělý přenos i zvuk

Technologie Bluetooth 5.0 zajišťuje stabilní přenos zvuku, ať už posloucháte hudbu nebo zrovna telefonujete. O silný a jasný zvuk se zas postarají měniče o velikosti 13 mm a technologie MaxxBass.

Pohodlí a výdrž

Sluchátka mají přibalené nástavce tří velikostí, proto padnou do každého ucha, a díky krytí IPX4 odolají dešti i potu. Předností sluchátek HIVE Pins je i jejich dobrá výdrž – hrají až 4 hodiny a s použitím nabíjecího boxu máte k dispozici celkem 18 hodin hudby či telefonování.

ČTĚTE TAKÉ:

Dejte si na podzim do těla a rovnou při tom sledujte spálené kalorie

3 thoughts on “Podzimní běhání balzámem na duši i uši

  1. Pingback: Přenosný reproduktor na doma i na zahradu - NádhernýByt.cz

  2. Pingback: Kamera pro každou akci - Niceboy VEGA X Lite - NádhernýByt.cz

  3. Pingback: Bezdrátová sluchátka na doma i do ruchu města - NádhernýByt.cz

Napsat komentář