Zimní výbava pro motoristy

Vždy připraven

Blíží se zima a je potřeba pořádně připravit i svůj vůz. Základem jsou 3 pomocníci, škrabka (ideálně rovnou v kombinaci se smetáčkem), lopatka a kabely.

Šikovnými pomocníky pro odstranění námrazy a sněhu z auta jsou nástroje Fiskars SnowXpert. Designově velmi zajímavě zpracovaná škrabka na led se smetáčkem má dvojitou čepel a smetáček je navržen se 2 řadami vláken, díky kterým efektivně čistí, a přitom nepoškrábe povrch. Obě části jsou oddělitelné pro snadné převážení v autě. Doporučená cena je 402 Kč.

Lopatka SnowXpert disponuje čepelí z nerezové oceli, díky které má vyšší odolnost než jiné podobné nástroje a odstraní i zmrzlý sníh s lehkostí. Doporučená cena je 519 Kč.

Více na www.fiskars.cz

Během krátkých zimních jízd se akumulátor nestihne dobýt, takže energii jen ztrácí. Pokud pak nemůžete nastartovat, jsou ve většině případů nejjednodušším řešením startovací kabely. Startovací kabely Fieldmann FDAS 120301 jsou doporučeny pro benzínové motory do objemu 2 500 cm3, kterým dodají potřebný impuls o síle 300 A. Doporučená cena je 269 Kč.

Více na www.fieldman.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Vyměňte si pneumatiky včas

One thought on “Zimní výbava pro motoristy

  1. Pingback: Pomocníci na odklízení sněhu - NádhernýByt.cz

Napsat komentář