První COVID hotel v Praze

Hotelová síť CZECH INN HOTELS vnímá stoupající poptávku po krátkodobých oddělených pobytech lidí s pozitivním testem na onemocnění covid-19 a otevírá jeden ze svých hotelů pro nakažené.

Krátkodobé bydlení v hotelu

“Vyčlenili jsme proto z naší skupiny čtyřhvězdičkový hotel LEGEROVA 9 v Praze, který bude od 14. 10. 2020 k dispozici lidem s pozitivním testem na covid-19. Pobyty budou za velmi dostupnou cenu od 1000 Kč s celodenní nabídkou stravování,” uvedl jednatel společnosti Jaroslav Svoboda.

“V ceně je služba recepce a donášková služba na pokoj. Služby lékaře mají ubytovaní k dispozici na telefonu. Je zde i dostatek parkovacích míst. V hotelech budou dodržovány veškeré hygienické předpisy. Soukromí osob a diskrétnost je zajištěna,” dodal Svoboda.

Prodej ubytování v tomto hotelu byl zahájen a probíhá prostřednictvím vlastních stránek www.hotelcovid.cz a www.czechinn.cz a booking.com

Hotely jako nemovitosti

Společnost CZECH INN HOTELS jako největší provozovatel hotelů v Praze řeší současnou krizi v cestovním ruchu změnou zaměření vybraných hotelů. “Diversifikujeme hotely tak, abychom se nejlépe přizpůsobili aktuálnímu vývoji a potřebám trhu,” vysvětlil Svoboda. Některá ubytovací zařízení jsou podle něj již připraveny k přestavbě na byty, jiné budou využity jako seniorské domy“Další hotely jsme uzpůsobili střednědobým pronájmům. Hotely v Praze 1 zůstanou pro nabídku turistům. Hotely v Praze 3, 7, 9 a 10 jsou k dispozici obchodníkům,” poznamenal.

Jednatel společnosti CZECH INN HOTELS uvedl, že ho oslovují majitelé dalších hotelů se žádosti o pomoc se správou jejich nemovitosti. “Jednotlivé případy aktivně řešíme selektivně, chceme nalézt vhodné řešení pro každý hotel, do dnešního dne jsme našli řešení již pro více než deset hotelů, ke spokojenosti majitele hotelů”.

V případě dalšího zájmu o COVID ubytování rozšíříme nabídku o další hotely. Jsme rovněž připraveni podpořit stát v rozšíření lůžkové kapacity pro nemocné,” uzavřel Svoboda.

ČTĚTE TAKÉ:

V Pražských Modřanech začíná stavba projektu Rezidence Písková

Napsat komentář