Konference Rekonstrukce TZB v bytových domech

Zdroj foto: tzb-info.cz

Konference je určena pro všechny, kteří chtějí v bytových nebo komerčních budovách ušetřit, efektivně je spravovat a zhodnocovat.

Součástí je publikace Energeticky vědomá rekonstrukce soustav TZB s obsahem 200 stran s řadou unikátních textů, tabulek a rad pro plánovaní a provedení rekonstrukce a pro provoz. Pořadatelem je internetový portál www.tzb-info.cz.

15. 11. 2017 – Praha

Masarykova kolej ČVUT, Thákurova 1, Praha 6 – Dejvice

Konference je určena pro domy, které prošly výměnou oken a zateplením. Stejně tak i pro domy, které si chtějí naplánovat efektivní postup revitalizace. Konference je určena zejména pro projektanty, facility manažery, energetické specialisty a auditory. Ale i pro správce a majitele domů, předsedy SVJ a bytových družstev, techniky.

Co se bude na konferenci řešit?

Dozvíte se například kdy potřebujete technický průzkum, technický audit, projekt, energetický posudek, průzkum stávajícího stavu. Budou prezentovány požadavky pro vlastníky jednotek SVJ při modernizaci soustav TZB v souladu s novým občanským zákoníkem a stanovami SVJ. Jaký konkrétní vliv má modernizace na dynamiku vytápění. Budou probírána témata jako izolace rozvodů a technologií, oběhová čerpadla, teplá voda a cirkulace, akumulace, zdroje, OZE, projekty seřízení otopných soustav po zateplení apod.

Více informací naleznete zde: PROGRAM KONFERENCE

Konference volně navazuje na předchozí dvě odborné konference Nové prvky energetického hodnocení budov v roce 2008 a Energetická náročnost budov v roce 2013. I tentokrát budou kromě aktuální legislativy v přednáškách zejména konkrétní příklady a poznatky z praxe při jejím uplatňování a komentáře praktických problémů rekonstrukcí bytových a komerčních domů.

ČTĚTE TAKÉ:

Mezinárodní konference Šetrné budovy 2017

Přednášející

Přednášet budou například: Ing. Karel Mrázek, Ing. Renata Straková, doc. Ing. Vladimír Zmrhal, Ph.D., Ing. Vladimír Galád, Ing. Alena Horáková, Ing. Jan Soukup, Ing. Mojmír Böhm, Ing. David Samek.

Konference je součástí Týdne facility managementu.

Konference Rekonstrukce TZB v bytových domech se koná jako součást Týdne Facility managementu 2017, který pořádá IFMA CZ a který probíhá v Praze od 13. do 17. 11. 2017. V rámci Týdne FM zve IFMA CZ na exkurzi, mezinárodní konferenci, semináře, workshopy a symposia. S úterní konferencí je spojena slavnostní afterparty s odevzdáváním cen FM Awards.

One thought on “Konference Rekonstrukce TZB v bytových domech

  1. Pingback: Jaké revize a kontroly by měl zajistit vlastník bytu - NádhernýByt.cz

Napsat komentář