Bydlení u vody

Společnost Crestyl, která před několika lety realizovala projekt Marina View u vody v Libni, má téměř dokončený další zajímavý projekt Dock River Watch. Projekt byl rozdělen do tří etap výstavby z nichž ta třetí právě finišuje. Pojďme si společně stručně shrnout, jak postupně domy u vody rostly.

Marina View

V rámci projektu DOCK MARINA VIEW vznikly v roce 2012 tři nízkopodlažní bytové domy s celkem 60 byty s nadstandardní výbavou, atraktivním zpracováním a privátní unikátní marinou. Projekt získal řadu ocenění – první místo v soutěži CIJ Awards 2012. Dále pak druhé místo  v kategorii rezidenční projekty v soutěži Best of Realty 2012 (která je na tuzemském trhu považována za vůbec nejprestižnější). Současně získal i ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2012, ze které si odnesl cenu odborné poroty.

  

RW 1

Společnost Crestyl neváhala a na úspěšný projekt DOCK Marina View navázala výstavbou rezidenčního projektu DOCK River Watch. První etapa tohoto luxusního rezidenčního projektu byla úspěšně zkolaudována v červenci roku 2015. Skupina Crestyl stejně jako v nedaleké rezidenci DOCK Marina View vsadila na unikátní architektonické zpracování, design a kvalitu spojené s příjemnou lokalitou bezprostřední blízkosti Vltavy na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic. V rámci první etapy projektu DOCK River Watch vzniklo celkem 65 bytů ve třech nízkopodlažních bytových domech. Projekt byl v roce též velmi oceňovaný. Získal třetí místo v kategorii Rezidenční projekt v soutěži Best of Realty 2015. Dále si v soutěži Realitní Projekt Roku 2015 vysloužil 1. místo v rámci kategorie cena odborné poroty v regionu Praha 8. Do třetice byl v rámci CIJ Awards 2015 oceněn prvním místem v kategorii Best Residential Development.

  

RW2

Výstavba druhé etapy začala počátkem roku 2014 a na konci roku 2016 byla zkolaudována.  Stejně jako u první etapy, i zde komplex tvoří nízkopodlažní bytové domy. Celkem tato etapa nabízí 73 bytů o velikostech od 1+kk až po přepychové penthousy. Stejně jako v případě první etapy i tyto byty naplňují očekávání vysokého standardu bydlení, a to i díky použití přírodních materiálů, designových prosklených ploch a luxusnímu vybavení interiérů. Součástí bytů jsou atraktivní prvky jako španělské obklady v koupelně, dřevěná okna či nadstandardní výška dveří pro zvýšení prostornosti a světelnosti bytů. Projekt byl v soutěži CIJ Awards 2016, oceněn prvním místem v kategorii Best Residential Development. Dále získal v soutěži Realitní Projekt Roku 2016 v rámci regionu Praha 8 Cenu architektů. V dubnu 2017 byl pak oceněn v soutěži HOF Awards 2017 (Pořádá CIJ) v kategorii Best of the Best Residential Development & Developer.

ČTĚTE TAKÉ:

V pražských Košířích vzniká ojedinělý rezidenční komplex Sakura

RW 3

Nedávno začala výstavba třetí etapy s názvem DOCK River Watch III. Ta zájemcům nabídne 84 bytů o velikostech 1+KK až po luxusní penthousy.
Na stavbě nyní probíhá budování monolitických betonových konstrukcí. Dokončení této etapy projektu je plánováno na závěr roku 2017.

ČTĚTE TAKÉ:

Součástí je i přístav

Na projektu DOCK je mimo jiné zajímavé i to, že není jen luxusním bydlením s výhledem na vodní hladinu. Je zde navíc skutečně možnost využít veškerých výhod, které bydlení u vody nabízí. Součástí rezidence je přístavní molo, kde je možné kotvit lodě až do délky 12 metrů. Jde o zcela plnohodnotnou „marinu“, vybavenou standardními službami, tankování, připojení na vodu a elektřinu, správa lodě včetně mytí a servisu. Součástí je i protipovodňová ochrana před stoletou vodou, nonstop ostraha a bezdrátový internet v celém přístavu.

Napsat komentář