Zajímavý projekt rezidence Neklanka na Praze 5

Společnost Geosan Development získala stavební povolení a zahájila výstavbu komorního projektu Rezidence Neklanka 2 v Praze 5 poblíž Anděla. Druhá etapa zahrnuje tři bytové domy na pomezí původní vilové zástavby a lesa v Radlickém údolí.

Součástí druhé etapy je 31 bytů

Dohromady disponuje 31 byty v dispozicích od 1+kk do 4+kk s vlastním balkonem, terasou či předzahrádkou. Byty jsou již v prodeji a aktuálně zbývá 25 % volných jednotek. Předpokládaný termín dokončení je v prvním čtvrtletí roku 2023.

„Vilové domy budou sousedit s první fází, přičemž budou zasazené do mírného svahu nad Radlickým údolím. Dvě novostavby vzniknou při ulici Na Neklance a třetí přímo v zahradě areálu. Odtud je jen kousek na Dívčí hrady či do Prokopského údolí, což jistě ocení všichni milovníci procházek či cykloturistiky,” komentuje Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu ve společnosti Geosan Development,

„Pár minut chůze od projektu se nachází tramvajová zastávka Laurová. Dále stanice metra RadlickáSmíchovské nádraží s přímým spojením do centra metra. Nicméně vše potřebné najdete i v docházkové vzdálenosti,“ dodává Jiří Baloun.

Rezidence Neklanka 2 je z dílny architektonické a projekční kanceláře Casua. Zakomponovány jsou zajímavé dílčí prvky domů – ať už se jedná o kaskádovité zahrady v průčelí, velká okna s dřevěnými lamelami či terasy na posledních patrech o ploše až 80 m2. Všechny bytové jednotky jsou navrženy ve vysokém standardu a s důrazem na použití přírodních materiálů. V projektu nechybí ani komerční prostory a soukromé parkoviště se zelenou střechou postupně přecházející v zahradu.

V docházkové vzdálenosti od projektu se nachází mateřská i základní škola. K dispozici je také široké spektrum sportovního vyžití: od plaveckého bazénu, fitness centra a tenisových kurtů až po hřiště na florbal či futsal. V blízkosti je také celá řada kulturních zařízení: kina, divadla i výstavní galerie.

www.rezidence-neklanka.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Komorní projekt na Praze 5 Rezidence Neklanka

Napsat komentář