Ve Strašnicích vyroste komorní vila Na Vinici

Nový projekt v klidné části Strašnic, Praha 10, nabízí pouze osm bytů činžovní vily Na Vinici. Za realizací stojí skupina IMMO Leasing se stavitelem EVO invest. Byty 2+kk a 3+kk mají k dispozici balkon, venkovní parkovací stání a sklep. Součástí vily je soukromá zahrada ideální k odpočinku a příjemnému posezení. Byty v dobře dostupné části širšího centra metropole a mohou zaujmout i investory za účelem pronájmu. Prodejní ceny začínají na 5 990 000 Kč.

Nabízené byty 2+kk a 3+kk mají velikosti 58,49 až 92,97 m2. Přístup je zajištěn dvěma samostatnými schodišti se vstupem pouze do jednoho bytu na patře. Všechny byty disponují kvalitními dřevěnými podlahami, okny s izolačními trojskly, nadčasovými obklady a sanitou v koupelnách. Velký důraz je kladen na ekologický provoz. Vytápění je řešeno úsporným elektro kotlem pro každý byt samostatně a v některých bytech je doplněno o podlahové topení.

“Činžovní vila Na Vinici patří k velmi komorním bytovým projektům na pražském trhu. Pouhých osm jednotek společně s vlastní zahradou a pozemkem v klidné lokalitě zaručuje výjimečně klidné bydlení prémiového standardu,” říká Denisa Višňovská, partner společnosti LEXXUS.

Základní informace o bytech v činžovní vile Na Vinici

– 8 jednotek prémiového standardu 2+kk a 3+kk.

– Předprodeje bytů o rozměrech 58,49 m2 až 92,97 m2 začínají na 5 990 000 Kč.

– Každý byt má balkon, sklep a venkovní parkovací stání.

– Dřevěné podlahy a vysoce kvalitní nadčasové vybavení koupelen.

– Komorní projekt s velkým důrazem na soukromí budoucích majitelů.

– Nízké provozní náklady a energeticky úsporné vytápění.

Výhody lokality Praha 10 – Strašnice

– Plná občanská vybavenost širšího centra metropole včetně školek, škol, restaurací, nemocnice, a obchodů v nejbližším okolí.

– Metro i tramvaj v docházkové vzdálenosti.

– Blízký sportovní komplex Gutovka s nepřeberným množstvím aktivit.

– Vila umístěna v klidné zástavbě rodinných domů a Malešického parku.

ČTĚTE TAKÉ:

Výstavba luxusního projektu Rezidence Červený dvůr byla zahájena

Napsat komentář