V Rožnově pod Radhoštěm vyroste téměř 100 nových bytů

Za účasti developera, generálního dodavatele a starosty města Rožnov pod Radhoštěm byl nedávno položen základní kámen obytného rezortu Eden Rožnov. Výstavba projektu je rozdělena na dvě části. Celkem se bude jednat o 97 nových bytových jednotek. Dokončení první části proběhne v lednu 2019 a druhá část bude dokončena v prosinci 2019. Cena bytů se pohybuje od 1,6 mil do 3,7 mil. korun.

 

Projekt Eden Rožnov vyroste v prostředí Rožnova pod Radhoštěm. „Projekt vyrůstá v městské lokalitě Písečná, s bezprostředním dotykem přírody Beskyd. Vzdálenosti školy, mateřské školky, veřejné dopravy, sportovního vyžití i možnosti nákupů budou pro obyvatele bytových domů minimální,” říká Pavel Janků, jednatel společnosti CON CS s.r.o., která je developerem a generálním dodavatelem projektu.
Rožnov pod Radhoštěm, jako každé jiné město, potřebuje bydlení především pro mladé lidi a rodiny. Proto projekt nové výstavby bytů velmi vítáme. A jsem také rád, že se v projektu objevily podmínky, které si město stanovilo. Díky nim mimo jiné můžeme podpořit realizaci infrastruktury spojené s uvedenou výstavbou,” uvedl starosta Rožnova pod Radhoštěm, Radim Holiš.

Respekt k okolí

Lokalita Písečná je sice určená pro hromadnou výstavbu, ale projekt Eden Rožnov zajišťuje, aby zástavba nebyla tak hustá, jak územní plán umožňuje. Koncepce bytových domů Eden Rožnov zajišťuje hromadné bydlení s aspekty a výhodami individuálního bydlení. Navržené bydlení respektuje okolní charakter. Nové bytové domy budou rozmístěné od hrany již stojících domů směrem k horám tak, aby nové domy respektovaly tvar kopce a nepřevyšovaly horizont.
 .

Napsat komentář