Ohlédnutí za top’rezidencí Šárecké údolí

Na místě bývalé Baráčkovy cihelny, která léta pustla, vznikl koncept padesáti nízkoenergetických řadových domů. Projekt nazvaný top’rezidence nabízí městský parter s centrálním parkem se vzrostlou zelení a designovou klubovnou. Na park navazují soukromé prostory domů, zahrádek a předzahrádek. Ulice mají rezidenční charakter. Součástí areálu je také dětské hřiště, multifunkční plocha, vodní element a hřiště na pétanque.

Komorní projekt v Šáreckém údolí

Jednotlivé domy jsou řazeny v řadách, jsou třípatrové, mají předzahrádky a zahrádky s přímým vstupem z obývací části domu. Celý areál obklopuje několik hektarů přírodního parku Šárecké údolí.

“První etapa byla zahájena v květnu 2015, a již počáteční zájem o projekt nás velmi potěšil. V době, kdy bylo vše ještě v plánech na papíře, jsme prodali první domy místním patriotům. Ti velmi dobře znali lokalitu, uměli ocenit benefity místa a koncept projektu. Pamatuji si, že poklepání na základní kámen na základové desce domů řady A s námi společně realizovali již první rezidenti. Kolaudace první etapy proběhla na podzim 2016 a v té době jsme měli prodané všechny domy z první etapy a cca 35% z etapy druhé. Její výstavba započala v dubnu 2016, a ještě před kolaudací na podzim v roce 2017 byly všechny domy prodány. V listopadu 2016 jsme realizovali a otevírali vybavený vzorový dům. Možnost ukázat klientům kompletní realizaci s vnitřním vybavením považujeme za důležitý krok. Některým klientům právě návštěva ve vzorovém domě pomohla s finálním rozhodnutím,” rekapituluje Otto Koval, obchodní ředitel KKCG Real Estate.

Domy byly prodávány za ceny od 13,5 milionů korun, ty největší s plochou téměř 300 m2 stály v průměru 26 mil. Kč včetně DPH. Celková investice byla 605 mil. Kč.

Skladba kupujících byla 85% Češi a 15 % cizinci.

ČTĚTE TAKÉ:

Netradiční koncept rodinných domů – Top rezidence v Šáreckém údolí

Dětské hřiště i na petanque

Areál má svého správce a nonstop servis 24/7/365. Top’rezidence zároveň poskytuje prostor pro sousedské setkávání, ať už v prostorách klubovny, hřiště na pétanque nebo toho dětského. Ulice v areálu jsou bezpečné pro děti jezdící na kole a bruslích či pobíhající v parku, ve kterém je instalováno umělecké dílo od Jaroslava Róny.

Nejdůležitější ocenění jsou ta od rezidentů. top’rezidence Šárecké údolí se však rovněž těší zájmu odborné veřejnosti, od které projekt získal dvě realitní ocenění: 2. místo v soutěži Best of Realty 2017 v kategorii menší rezidenční projekty za první etapu a v soutěži Realitní projekt roku 2017 byla oceněna odbornou porotou za nejlepší projekt v Praze 6.

www.top-rezidence.cz

One thought on “Ohlédnutí za top’rezidencí Šárecké údolí

  1. Pingback: Top‘ rezidence Pomezí - Druhá etapa prodeje zahájena - NádhernýByt.cz

Napsat komentář