Bývalý areál ČKD Slévárny v pražských Vysočanech znovu ožívá v podobě bytového projektu

Bývalý brownfield po průmyslovém areálu ČKD Slévárny a Moury v pražských Vysočanech se s příchodem jara probouzí k životu. V těchto dnech začalo stěhování majitelů prvních čtyř bytových domů v projektu Tulipa City společnosti AFI EUROPE, který leží přímo naproti stanici metra Kolbenova. Celkem je již 257 bytů vyprodaných. Byty jsou v dispozicích od 1+kk do 4+kk je předzvěstí zcela nové městské čtvrti AFI City, kterou developer na pozemku buduje.

První fáze vyprodána, druhá nabídne 44 bytů

„Noví obyvatelé Tulipa City oceňují nejen praktické řešení dispozic bytů včetně balkonu, střešní terasy anebo předzahrádky. Ale také celkové umístění projektu v lokalitě. Čísla hovoří jasně: sto procent bytů první fáze je již prodáno. Dalším zájemcům o bydlení v Tulipa City můžeme nabídnout posledních 44 bytů ve druhé fázi projektu. Ta je aktuálně ve výstavbě. Plánovaný termín dokončení je v závěru roku 2019,“ říká Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI EUROPE.

Mytí kol v každém domě

Prostor okolo bytových domů dle návrhu studia CMC Architects zaujmou zelené plochy. Dále veřejná prostranství, centrální promenáda a cyklostezka. Zajímavým benefitem je místnost pro mytí kol v každém domě. Majitelé bytů si navíc mohou dokoupit parkovací stání a sklep.

ČTĚTE TAKÉ:

Kolbenka znovu ožívá – první etapa rezidenčního projektu Tulipa city je zkolaudována

One thought on “Bývalý areál ČKD Slévárny v pražských Vysočanech znovu ožívá v podobě bytového projektu

  1. Pingback: Areál někdejšího státního podniku Tesla Pardubice se promění v lokalitu pro bydlení - NádhernýByt.cz

Napsat komentář