Prestižní soutěž „Best of Realty – Nejlepší z realit“ zná vítěze letošního ročníku

Foto: Rezidence Waltrovka

Vyhlášení výsledků

Na slavnostním galavečeru byly začátkem listopadu v Praze v Kongresovém centru České národní banky vyhlášeny výsledky a předána ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. O vítězích 19. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, rozhodla osmičlenná odborná porota v čele s Ing. Pavlem Kühnem (Česká spořitelna – Korporátní bankovnictví). Členy jury byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a dalších profesních sdružení, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, koncových uživatelů nemovitostí, realitních makléřů a poradenských společností.

Nominace letos získaly celkem 43 projekty v pěti základních kategoriích. Dále byla udělena také Zvláštní cena poroty, Cena ARTN „Award for Excellence” a Cena čtenářů. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly lokalita, urbanistické a architektonické řešení včetně vnitřních dispozic, kvalita realizace a v neposlední řadě také úspěšnost na realitním trhu. Soutěž jako každoročně probíhala pod odbornou záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Kdo zvítězil?

V tradičně nejsilněji zastoupené kategorii rezidenčních projektů získalo letos nominaci celkem 18 uchazečů: z toho šest v kategorii menších bytových projektů a dvanáct v kategorii větších projektů. V první z nich porotci postavili nejvýše projekt Villa Atrium Bubeneč v Praze 6. Ocenili velmi kvalitní a moderní architekturu, která oživila lokalitu a vhodně doplnila okolní zástavbu. Velkorysé dispoziční a designové řešení jednotlivých bytů splňuje požadavky nejnáročnější klientely.

Foto: Villa Atrium

V kategorii rezidenčních projektů většího rozsahu si vítězství odnesl DOCK River Watch 2 v Praze 8. Jury vyzdvihla nejen samotný projekt, ale také dlouhodobou a nyní již zjevně velmi zdařilou snahu developera o přerod zanedbané lokality v novou, živou městskou čtvrť. Velmi kvalitní architektura i použité materiály jen podtrhují, jak velkou a pozitivní proměnou celá oblast prochází.

Foto: DOCK River Watch 2

Z kategorie větších rezidenčních projektů byl i vítěz Ceny čtenářů mediálních partnerů, kteří hlasovali pro první etapu projektu Rezidence Waltrovka.

Více informací naleznete na: bestofrealty.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Šestnáctý ročník soutěže Stavba roku Karlovarského kraje zveřejnil své výsledky.

 

2 thoughts on “Prestižní soutěž „Best of Realty – Nejlepší z realit“ zná vítěze letošního ročníku

  1. Pingback: Nový rezidenční projekt Element Letňany - NádhernýByt.cz

  2. Pingback: Radotín se možná již brzy dočká nového centra - NádhernýByt.cz

Napsat komentář