Veletrhy Moderní dům a byt a Žena a domov v Plzni

Veletrh bydlení a stavebnictví „MODERNÍ DŮM A BYT“ a veletrh kosmetiky, módy, zdravého životního stylu a všeho, co souvisí s útulným bydlením, „ŽENA A DOMOV“ vás přivítá v hale TJ Lokomotiva v Plzni 22. – 24. října 2021. Přijďte se inspirovat a nakoupit na největší západočeský veletrh. V pátek a v sobotu od 9 do 18 h, v neděli od 9 do 17 h.

Pořadatelé jsou šťastní, že opět po roce nucené přestávky budou moci přivítat návštěvníky na již 14. ročníku tohoto rodinného veletrhu, který patří mezi největší západočeské akce.

Vždyť osobní kontakt s prodávajícím a možnost si vyzkoušet a zblízka prohlédnout nabízené zboží, je ten nejlepší způsob nákupu.

Co všechno vás na veletrhu Moderní dům a byt čeká?

Odborníci na kotle na tuhá paliva * plynové a el. kotle * kotle na biomasu * tepelná čerpadla * kamna na pelety * grily * zděné pasivní domy * financování * hydroizolace * úprava vody * vysavače * klimatizace * postele * zahradnické potřeby * kuchyňské spotřebiče a potřeby *

Co si nakoupíte na veletrhu Žena a domov?

Čistící a prací prostředky * doplňky stravy * koření * kávu * víno * keramiku * dámskou a pánskou konfekci * kosmetiku * dámské luxusní zboží * koženou galanterii * klobouky * čepice* originální šperky * svíčky * přírodní mýdla * knihy * hry *dárkové zboží * masáže * necháte se nalíčit *

Vstupné je symbolické dospělí 50 Kč, děti 20 Kč.

Když budete mít čas, přijďte 22. – 24. října na veletrh Moderní dům a byt & Žena s domov v Plzni do haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, Plzeň – Slovany.

Napsat komentář