Ve čtvrtek startuje veletrh FOR INTERIOR

FOR INTERIOR opět v Praze

Ať už Vás zařizování bydlení či kancelářských prostor baví, živí, nebo se jím „musíte“ zabývat, určitě přemýšlíte, jak jej provést co nejefektivněji. Nenechte si proto ujít jedinečnou příležitost a navštivte veletrh FOR INTERIOR v PVA EXPO PRAHA v Letňanech od 22. 3. do 25. 3. 2018, kde máte možnost se na jednom místě seznámit s předními interiérovými značkami a aktuálními trendy.

Největší jarní veletrh nábytku a interiérů v ČR, který jste v minulosti znali pod jménem FOR FURNITURE, změnil od letošního roku svůj název. Důvod je velmi logický. Více než 300 vystavovatelů v pěti veletržních halách už neprezentuje pouze nábytek (angl. furniture), nýbrž všechno, co z interiéru vytvoří kompaktní celek doladěný do nejmenšího detailu včetně pečlivě vybraných materiálů a barev.

Soutěž o zakázkově vyrobenou postel značky Materasso v hodnotě 170 000 Kč. Ve spolupráci s TVBydlení.cz bude v rámci veletrhu probíhat soutěž o luxusní kontinentální postel ECLIPSE. Úkolem soutěžících bude natočit krátké video v připraveném studiu TV bydlení v Hale 6 na téma: „Proč já bych měl vyhrát novou postel značky Materasso“ a zároveň získat heslo z expozice výrobce postelí v Hale 5. Vyhraje video, které bude mít nejvíce zhlédnutí. Kompletní podmínky jsou k dispozici na stránce www.tvbydleni.cz/souteze/

Charakteristika:
FOR INTERIOR, největší veletrh nábytku a interiérů v ČR, je součástí souběhu jarních veletrhů FOR HABITAT, FOR GARDEN , DESIGN SHAKER, DESIGN V KOUPELNĚ a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Kde: PVA EXPO PRAHA, Letňany

Kdy: 22.–25. 3. 2018

Odkaz: www.forinterior.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Firma TOMTON vítězem soutěže Inovační firma MSK 2017

Napsat komentář