Robotický vysavač získal prestižní ocenění

Společnost Dreame Technology (dále jen “Dreame”), dodavatel chytrých domácích úklidových spotřebičů, získala prestižní ocenění iF Design Award 2022. Konkrétně za svůj robotický vysavač Dreame Bot W10 v kategorii Uživatelské rozhraní. Jde o další letošní ocenění pro tuto společnost, už v březnu získala cenu Red Dot Design Award.

Soutěž iF Design Award má letitou historii

Ceny iF Design Award, které se udílejí od roku 1954, přestavují jednu z nejprestižnějších a nejznámějších soutěží v oblasti designu na světě. Letos bylo na tuto cenu navrženo rekordních 10.776 produktů. Po prvním kole výběru hodnotí porotci zbývající práce na základě pěti kritérií, kterými jsou myšlenka, forma, funkce, originalita a dopad.

K uživateli se musí dostat sofistikovaný a výkonný produkt, který lze pohodlně ovládat. Naším posláním je tuto vizi realizovat,” říká Terry Tian, ředitel produktového designu ve společnosti Dreame Technology. 

Chytrý robotický vysavač

Vysavač Dreame Bot W10 nabízí zajímavý design i funkce. Nabízí i jednoduché uživatelské rozhraní aplikace. Navíc je vybaven pokročilou navigací LiDAR a technologií simultánní lokalizace a mapování (SLAM). Dokáže tak inteligentně vytvořit mapu různých zákoutí vaší domácnosti, kterou si pak můžete přehledně zobrazit v aplikaci. V aplikaci mohou uživatelé určit nejen zakázané zóny, kterým by se vysavač měl vyhnout, ale i klíčové oblasti úklidu. Aplikace také umožňuje mapování více podlaží naráz. Tato funkce se bude hodit především uživatelům žijícím ve dvoupatrových domech, kteří si díky tomu nebudou muset vytvářet spoustu různých map.

Kromě toho přístroj W10 nabízí i design 2 v 1, který zahrnuje mop a vysavač s širokým válcovým kartáčem a sacím výkonem 4 000 Pa. Prachová nádrž s objemem 450ml a dvojitý rotační mop pak úklid usnadní ještě víc. Můžete využít i funkci automatického čištění mopu a sušení horkým vzduchem, které je mimořádně tiché. Vysavač tak bude vždy dokonale a čistý, aniž by kdykoliv rušil hlukem.

ČTĚTE TAKÉ:

5 tipů, jak úspěšně zvládnout jarní úklid

Napsat komentář