Pohádkové vnitřní rolety pro děti

Zdroj foto: Fakro

Bydlíte v podkrovním bytě? Máme pro vás tip na zajímavý vánoční dárek.

Připravte dětem pohádkový svět s novými podkrovními roletami pro děti s motivy z pohádek studia DreamWorks: „Trolls” (Trollové), „How to Train Your Dragon” (Jak vycvičit draka), „Kung Fu Panda“, „Penguins of Madagascar” (Tučňáci z Madagaskaru).

Pohádkové vnitřní rolety FAKRO

Zdroj foto: Fakro

Dětský pokojík je specifickým místem, který zasluhuje na zvláštní pozornost. Měl by být nejen funkční, ale především by se měl líbit nejmladším členům našich domácností. Rolety ARF s motivem oblíbených pohádek jsou ideálním řešením pro podkrovní dětské pokojíčky.

Rolety ARF DreamWorks mají všechny výhody standardní rolety a navíc plní výjimečnou dekorativní funkci. Roztažením rolety stíníme ostré sluneční světlo a vytváříme zatemnění interiéru ve chvílích, kdy děti potřebují odpočívat. Možnost vytažení rolety do požadované výšky umožňuje postupnou regulaci intenzity dopadajícího světla a přizpůsobení se potřebám dětí.

Dostupné jsou například na fakro.cz

ČTĚTE TAKÉ:

Legenda ve stylu minibusu ožívá: retro lednice Bulli

2 thoughts on “Pohádkové vnitřní rolety pro děti

 1. Dobrý den, na Vašich stránkách jsem našla vnitrí pohádkové rolety ,ráda bych si u Vás obědnala roletu Trolls TR 1 ale nevím kam se s objednávkou mám dotázat,jelikož když se k Vám dovolam paní mi řekne o že o této Vaší nabídce nic neví.Mate tedy tuto roletu v prodeji ?Prosim o kontakt kde si ji mohu objednat ,předem dekuji za brzskou odpověď d poudravem Hana Feň

  1. Dobrý den,
   děkujeme za Váš dotaz. Přes naše stránky nelze žádné výrobky koupit. Jsme pouze informační portál bez eshopu. Můžete se obrátit na společnost Fakro, která tuto nabídku prezentovala, nicméně článek o roletách je již rok a půl starý, takže nabídka společnosti Fakro už nemusí být aktuální.
   Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den!
   Redakce NB

Napsat komentář