Nově v budově Na Příkopě 14 – HubHub

Zdroj foto: LORDSHIP

Pracujete v teple svého domova, jste takzvaný freelancer, neboli pracovní síla na volné noze?

Doma však na práci nemáte klid, prostě se za nic na světě nemůžete v domácím prostředí soustředit. Nebo Vám do práce vstupují děti? Zkuste sdílené pracovní místa či kanceláře. Jejich seznam najdete na tomto odkazu portálu navolnenoze.cz

Nejnovější z nich bude spuštěn v Praze Na Příkopě. Společnosti IMMOFINANZ a LORDSHIP, partneři v rámci společného podniku a majitelé budovy Na Příkopě 14, podepsaly nájemní smlouvu na 2000 m2 s nájemcem HubHub. Zajímavý coworkingový koncept bude spuštěn po dvou již existujících centrech v Bratislavě a Varšavě. Nový HubHub bude otevřen a uvítá první zákazníky v srdci Prahy v létě 2018.

Budova Na Příkopě 14 byla nedávno kompletně zrekonstruována. Nabízí přibližně 17.000 m2 exkluzivních maloobchodních a moderních kancelářských prostor v deseti patrech. Dále poskytuje 150 parkovacích míst v podzemních garážích. Rekonstrukce byla dovršena v roce 2014. A obdržela certifikát LEED Gold a zvítězila v uznávaných soutěžích Best of Realty či CIJ Awards.

HubHub se zařadí k současným prestižním nájemcům, jako jsou Hamleys, jedno z nejstarších hračkářství na světě, nebo globální advokátní kanceláře White & Case a DLA Piper.

ČTĚTE TAKĚ:

Bazén v obýváku a auto v ložnici – to je Vanguard

Napsat komentář