Firma TOMTON vítězem soutěže Inovační firma MSK 2017

Začátkem listopadu se v Ostravě konalo vyhlášení soutěže Inovační firma Moravskoslezského kraje 2017, jenž ovládla firma TOMTON s.r.o. z Velkých Albrechtic na Ostravsku. Firma si převzala ocenění nejen odborné poroty, ale také cenu veřejnosti.

Soutěž Inovační firma Moravskoslezského kraje

Soutěž se koná každoročně již pátým rokem. Mohou se do ní přihlašovat firmy v kategoriích Malý a střední podnik a Junior inovátor. Předmětem hodnocení jsou inovace výrobků a technologií. Přičemž se musí jednat o již uskutečněné inovace. To jest o výrobky, technologie či služby, které byly umístěny na trh v předcházejících třech letech.

Zdroj foto: TOMTON

Odbornou porotu nejvíce zaujaly inovativní teplovodní radiátory od společnosti TOMTON. A nejen porotu – firma si odnesla také první cenu v hlasování veřejnosti. Společnost je na trhu relativně krátce, za tu dobu ale stihla získat už i prestižní ocenění Red Dot Award za zajímavý design.

Teplovodní radiátory tak již nemusí být pouhým nutným doplňkem domácnosti, který je třeba skrývat. Naopak, s těmito otopnými tělesy je možno popustit uzdu fantazii a vybrat si jeden z mnoha designů krytu, od polepu vlastní fotografií až po kryt z opravdového dřeva. Nejluxusnější prvek produktového portfolia radiátor R4, pak nabízí výběr z devíti odstínů dřeva, od ořechu, přes dub až po javor. Tento radiátor je jak dělaný do dřevostaveb a interiérů, navržených v souladu s přírodou. Na designu všech krytů společnost spolupracovala s designérem Jiřím Španihelem.

Zdroj foto: TOMTON

Více informací naleznete na: www.tomton-radiators.com

ČTĚTE TAKÉ:

Prvotřídní masivní anglické kuchyně to je Joseph & Kingsley

One thought on “Firma TOMTON vítězem soutěže Inovační firma MSK 2017

  1. Pingback: Ve čtvrtek v startuje veletrh FOR INTERIOR - NádhernýByt.cz

Napsat komentář